znajdz produkt
 
KOLUMNY GŁOśNIKOWEZESTAWY GŁOŚNIKOWEGŁOŚNIKI INSTALACYJNEPRZEWODY GŁOśNIKOWEPRODUKTY ARCHIWALNE
startKolumnyZestawyGŁoŚnikiPrzewodyProduktylinkikontakt
START            NASI
PARTNERZY
 KONTAKT
 
   
 

CENNIK KOLUMNY GŁOśNIKOWE

Powiększ zdjęcie nr 2
Zamów produkt przez formularz www

Powołanie serii SPEKTOR do życia było delikatnym procesem osiągania balansu pomiędzy najlepszą jakością dźwięku i optymalizacją produkcji każdego elementu głośnika. Aby uzyskać doskonałą jakość dźwięku uzyskanie parametrów Hi-Fi dla serii głośników w tym przedziale cenowym wymagało nie tylko całego naszego doświadczenia i know-how, ale także wielu godzin spędzonych w sali odsłuchowej i poprawienia projektów sterownika i zwrotnicy.


Obejmując środek sceny SPEKTOR VOKAL zapewnia wyrazistość i głębię dla każdego filmu. Dwa przetworniki średnio-niskotonowe 4½’’ i przetwornik wysokotonowy 25 mm z miękką kopułką są idealnie dostrojone, aby pasować do każdego z trzech modeli serii SPEKTOR.

MEMBRANY Z WŁÓKNA DRZEWNEGO
Niskostratne głośniki wykonane z lekkich membran papierowych ze wzmocnieniem włóknami drewnianymi. Osadzone membrany z włókna drzewnego nadają powierzchni nieregularną strukturę, która dramatycznie minimalizuje rezonowanie powierzchni. Tworzy też możliwie najlepszą reprodukcję każdego detalu w sygnale dźwiękowym.

PRZYJAZNE DLA WZMACNIACZY
Przyjazna dla wzmacniacza konstrukcja czyni serię SPEKTOR idealnie dopasowaną do niemal każdego z wzmacniaczy w swojej kategorii cenowej. Bez względu na to, czy patrzymy na kompaktowe Hi-Fi, wzmacniacze stereo lub odbiorniki surround, SPEKTOR wydobędzie z nich to, co najlepsze, pokazując jak dobrze może brzmieć muzyka i filmy.

PRZETWORNIK WYSOKOTONOWY Z MIĘKKĄ KOPUŁKĄ
Kopułka głośnika wysokotonowego oferuje rozdzielczość najlepszą w swojej klasie, o rozszerzonym paśmie przenoszenia, szerokiej dyspersji i niskim zabarwieniu. Wyraźne dziedzictwo naszej serii high-end. Głośnik wysokotonowy jest oparty na niezwykle lekkim tkanym materiale, który waży mniej niż połowę wartości określonej dla rynkowego standardu (0,056 mg/mm2).

NISKIE STRATY SYGNAŁU
Używając tylko przetworników DALI zaprojektowanych i zbudowanych na zamówienie eliminuje się potrzebę korekcji częstotliwości w zwrotnicy. Pozwala nam to zaprojektować dokładnie zwrotnicę, która wraz ze starannie wyselekcjonowanymi jakościowymi komponentami zapewnia, że strata sygnału jest bliska zeru.

Dane techniczne:
Parametry podstawowe:
Rekomendowana moc wzmacniacza40-120 W
Maksymalne SPL107 dB
WejściaPojedynczy przewód
Czułość (2,83 V/1 m)87 dB
Impedancja6 Ω
Pasmo przenoszenia66-26000 Hz
Dane szczegółowe:
Parametry głośników:
Hybrydowy moduł wysokotonowy, przetwornik wysokotonowy1 x 25 mm
Przetwornik niskotonowy1 x 4.25" membrana z włókien drzewnych
Konstrukcja:
Typ obudowyBass-reflex
Strojenie bass-refleksu51.5 Hz
Wysokość152 mm
Szerokość435 mm
Głębokość204 mm
WykończeniaBlack Ash Vinyl, Walnut Vinyl
Waga5.3 kg

Dodatkowe informacje:

katalog serii spektor (pdf 0.9 MB) Pobierz plik pdf


Powieksz do pelnego rozmiaru głośnik centralny, centrum
głośniki centralne,
kolumna centralna,
kolumny centralne,
Spektor Vokal, SpektorVokal, Spektor-Vokal, wokal, vocal,

[ Kolumna głośnikowa centralna Spektor Vokal ]