znajdz produkt
 
KOLUMNY GŁOśNIKOWEZESTAWY GŁOŚNIKOWEGŁOŚNIKI INSTALACYJNEPRZEWODY GŁOśNIKOWEPRODUKTY ARCHIWALNE
startKolumnyZestawyGŁoŚnikiPrzewodyProduktylinkikontakt
START            NASI
PARTNERZY
 KONTAKT
 
   
 

CENNIK KOLUMNY GŁOśNIKOWE

Powiększ zdjęcie nr 2
Powiększ zdjęcie nr 3
Zamów produkt przez formularz www

Dzięki wyposażeniu subwoofera DALI SUB M-10 D w „tryb kinowy”, możliwe jest uzyskanie zdecydowanie lepszej jakości dźwięku odtwarzanych filmów. Dzięki głośnikowi niskotonowemu skierowanemu w dół, DALI SUB M-10 D z łatwością odbija basy w pomieszczeniu, co umożliwia idealną integrację w pomieszczeniu. Ogólnie rzecz biorąc, ten subwoofer został opracowany tak, aby zapewnić równie wysoką jakość odtwarzania muzyki i filmów.

Głośnik SUB M-10 D wyposażono w „tryb kinowy”, dzięki czemu oglądaniu jakiegokolwiek filmu będzie teraz towarzyszył potężny dźwięk. Model SUB M-10 D ma także głośnik niskotonowy typu down-firing, który z łatwością odtworzy tony niskie w pomieszczeniu, co zapewnia doskonałą integrację głośnika w przestrzeni. Ogólnie rzecz biorąc ten subwoofer został stworzony po to, aby dostarczać doskonałego dźwięku w czasie odtwarzania i filmów, i muzyki.

Głośnik został zaprojektowany i zbudowany na bazie całej naszej wiedzy i doświadczenia w dziedzinie akustyki, a obudowę wykonano z wytrzymałych płyt MDF, które spełniają wyśrubowane wymagania DALI.

Głośniki niskotonowe mają dużą amplitudę drgań i średnicę 10 cali, sztywne kopułki z włókna węglowego, podwójny resor, zawieszenie o niskiej stratności oraz bardzo masywny magnes, a wszystko to zamocowane w bardzo eleganckiej i kompaktowej obudowie, którą połączoną z potężnym wzmacniaczem cyfrowym RMS o mocy dynamicznej 500 W.

DALI zaleca wykorzystywanie subwoofera w połączeniu z np. systemami EPICON, RUBICON i FAZON F5. Niezależnie od tego nabywcy głośników innych producentów korzystający z tego subwoofera z pewnością znajdą to, czego szukają. Jego wygląd, technologia i budowa czynią z niego idealne uzupełnienie systemu głośników ze średniej i wysokiej półki.

Subwoofer z możliwością zdalnego sterowania poszczególnymi ustawieniami oraz pamięcią w trybie stereo i theater (kino domowe) to z pewnością bardzo znaczące wzmocnienie najwyższej klasy systemów stereo i kina domowego.

Dane techniczne:
Parametry podstawowe:
Maksymalna moc wzmacniacza500 W
Maksymalne zużycie energii550 W
Ciągła moc wzmacniacza300 W
Maksymalne SPL111 dB
WejściaMono (LFE), stereo (z filtrem dolnoprzepustowym), RCA
Impedancja wejściowa26 kΩ
Pasmo przenoszenia25-240 Hz
Dane szczegółowe:
Częstotliwość podziału40-120 Hz
Parametry głośników:
Przetwornik niskotonowy1 x 10" membrana z włókna węglowego
Konstrukcja:
Typ obudowyZamknięta
FunkcjePrzełącznik Kino/Hi-Fi, Częstotliwość zwrotnicy, Tryb czuwania (Automatycznie) Włącz/Wyłącz, Tryb czuwania (Automatycznie) Włącz/Wyłącz, Kontrola zmiennych faz, Głośność (Gain)
Sugerowana odległość od ścianyponad 5 cm
Wysokość370 mm
Szerokość340 mm
Głębokość340 mm
Wykończenia Kolorystyka: Black Gloss, White Gloss
Waga20.50 kg

Dodatkowe informacje:


Powieksz do pelnego rozmiaru dali
głośnnik niskotonowy, subwoofer, subufer, suboofer,

SUB M-10 D, SUB M-10D, SUB M-10-D,
SUB M10 D, SUB M10D, SUB M10-D,
SUB M 10 D, SUB M 10D, SUB M 10-D,

[ Kolumna głośnikowa niskotonowa - subwoofer Dali SUB M-10 D ]