znajdz produkt
 
KOLUMNY GŁOśNIKOWEZESTAWY GŁOŚNIKOWEGŁOŚNIKI INSTALACYJNEPRZEWODY GŁOśNIKOWEPRODUKTY ARCHIWALNE
startKolumnyZestawyGŁoŚnikiPrzewodyProduktylinkikontakt
START            NASI
PARTNERZY
 KONTAKT
 
   
 

CENNIK PRODUKTY ARCHIWALNE

Powiększ zdjęcie nr 2

Zestaw składa się z:
Dwóch kolumn podłogowych ZENSOR 7
Dwóch kolumn podstawkowych ZENSOR 1
Jednej kolumny centralnej ZENSOR VOKAL


Przedstawiając nową serię ZENSOR, DALI przedstawiło prawdziwe głośniki hi-fi, w których zastosowano wyrafinowane technologie stworzone przez firmę. Dziedzictwo highendowych głośników DALi jest oczywiste i widoczne, podczas gdy parametry i wygląd łączą siły, aby wykreować najbardziej satysfakcjonujące w swojej klasie doznania audiowizualne.

Niskostratna konstrukcja
Dzięki wybieraniu każdego komponentu głośnika z wielką uwagą upewniamy się, że żaden sygnał nie zostanie zagubiony w swojej drodze przez kolumnę.

Projekt głośników DALI
Każdy głośnik użyty w serii ZENSOR został zaprojektowany przez inżynierów DALI. Tylko w ten sposób jesteśmy w stanie zagwarantować, że zasady dźwięku DALI są zachowane.

Miękka kopułka głośnika wysokotonowego
Z jasnym dziedzictwem naszych najwyższych serii, lekka kopułka głośnika wysokotonowego oferuje najlepszą w swojej klasie rozdzielczość.

Membrany z włókna drzewnego
Mieszanka papieru i włókien drewna umożliwia uzyskanie sztywnych i lekkich kopułek, co zapewnia, że każdy mikro detal w sygnale zostanie odtworzony w sposób nieprzefiltrowany.

Kolumna głośnikowa podłogowa ZENSOR 7
Jako największy element linii ZENSOR, kolumna DALLI ZENSOR 7 to bardzo mocna i wyrafinowana kolumna podłogowa o pięknym wykończeniu zapewniająca dźwięk jakości Hi-Fi. Linia ZENSOR to kolumny o wysokiej jakości i przystępnej cenie, bazujące na kolumnach wyższej klasy firmy DALI.

Kolumna głośnikowa podstawkowa ZENSOR 1
Wszechstronny ZENSOR 1 jest idealnym głośnikiem dla zestawu stereo do użytku w małych i średniej wielkości pomieszczeniach. Doskonale sprawdza się jako głośnik frontowy w zestawie 2.1 surround lub jako głośnik tylny w zestawach 5.1 z subwooferem jako wybitnym i dyskretnym źródłem dźwięku.

Kolumna głośnikowa centralna ZENSOR VOKAL
Nieodrodny członek rodziny! Oczywiście kolumny ZENSOR VOKAL opracowano po to, aby uzupełniały barwę i balans tonalny innych kolumn tej linii. DALI ZENSOR VOKAL to stosunkowo kompaktowa kolumna centralna należąca do linii ZENSOR, zapewniająca doskonałe doznania entuzjastów filmów i dźwięku surround poszukujących produktów o doskonałej ogólnej jakości.

Dodatkowe informacje:


Powieksz do pelnego rozmiaru dali zensor, set, zestaw, kino, zestaw 5.0, kino domowe, kino domowe 5.0, zensor 5.0

[ Zestaw głośnikowy kina domowego 5.0 Dali ZENSOR 7/1/VOKAL ]