znajdz produkt
 
KOLUMNY GŁOśNIKOWEZESTAWY GŁOŚNIKOWEGŁOŚNIKI INSTALACYJNEPRZEWODY GŁOśNIKOWEPRODUKTY ARCHIWALNE
startKolumnyZestawyGŁoŚnikiPrzewodyProduktylinkikontakt
START            NASI
PARTNERZY
 KONTAKT
 
   
 

CENNIK PRODUKTY ARCHIWALNE

Powiększ zdjęcie nr 2

Zestaw składa się z:
Pięciu kolumn kompaktowych FAZON MIKRO
Jednej kolumny niskotonowej - subwoofera FAZON SUB 1


Źródłem sukcesu linii DALI FAZON jest zarówno talent do kreatywnego skandynawskiego wzornictwa, jak i wieloletnia przewaga konkurencyjna oparta na najbardziej innowacyjnych technologiach. DALI FAZON łączy w sobie zaawansowaną formę głośnika i technologie materiałowe opracowane z myślą o uznanych seriach IKON i MENTOR.

Linia FAZON jest potwierdzeniem, że nasze starania przynoszą zamierzone rezultaty, zarówno w odniesieniu do funkcji jak i wzornictwa. Płynne, organiczne linie aluminiowych obudów są tutaj doskonałym przykładem. Charakterystyczna stylistyka i zakrzywione formy to znacznie więcej niż artystyczny zamysł. Zapewniają one również zwiększoną integralność strukturalną, zmniejszony poziom wibracji i eliminują równoległe powierzchnie – gwarantując tym samym wszystkie kluczowe elementy skutkujące czystym i muzycznym brzmieniem oferowanym przez te mistrzowskie głośniki.

Membrany z włókna drzewnego
Niskostratne głośniki wykonane z lekkich membran papierowych ze wzmocnieniem włóknami drewna. Technologia głośników została oparta na seriach MENTOR i IKON.

Zakrzywione wzornictwo
Seria FAZON została zbudowana zgodnie z filozofią zakrzywionych kształtów, które eliminuje odbicia i fale stojące.

Najprawdziwsza technologia głośników DALI
Zbudowany wokół tradycyjnej, ultra lekkiej miękkiej kopułki głośnika wysokotonowego i znanego, niskostratnego głośnika basowego z membraną z włókna drzewnego, każdy głośnik serii FAZON jest mistrzem w reprodukcji dźwięku.

Inteligentne terminale
Każdy głośnik serii FAZON posiada inteligentne rozwiązanie zacisków, idealnie przygotowane do scenariuszy użytkownika głośnika.

Kolumna głośnikowa kompaktowa FAZON MIKRO
FAZON MIKRO bazuje na słynnym stożku z włókna drzewnego oraz module głośnika wysokotonowego w formie miękkiej kopułki. Jego ultra kompaktowa, lakierowana na wysoki połysk obudowa doskonale pasuje do każdego salonu. FAZON MIKRO zapewnia prawdziwą jakość Hi-Fi pomimo bardzo niewielkich rozmiarów.

Kolumna głośnikowa niskotonowa FAZON SUB 1
DALI FAZON SUB 1 to bardzo kompaktowy subwoofer o bardzo eleganckim wykończeniu i doskonałych parametrach. Doskonale sprawuje się jako uzupełnienie kompaktowych zestawów stereo lub surround. Pomimo niewielkich rozmiarów, FAZON SUB 1 należy do najlepszych kompaktowych subwooferów dostępnych na rynku.

Dodatkowe informacje:


Powieksz do pelnego rozmiaru dali fazon, wazon,  set, zestaw, kino, zestaw 5.1, kino domowe, kino domowe 5.1, fazon 5.1, fazon mikro, fazon micro, mikro 5.1,

[ Zestaw głośnikowy kina domowego 5.1 Dali Fazon Mikro 5.1 ]